KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
connor winchester Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Stafftext
connor winchester Lilithconnor winchester Kaylegh


connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Newstext01
we are open!!!

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 connor winchester

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
connor winchester
hunter
hunter
connor winchester


Število prispevkov : 7
Join date : 11/08/2013
Age : 25
Kraj : shadowland

connor winchester Empty
ObjavljaNaslov sporočila: connor winchester   connor winchester Icon_minitimeNed Avg 11, 2013 10:22 pm

   
AGE: 26

GROUP: hunter

SIDE: it deppened what is a good side for you

FAMILY: mum, dad, big brother --all hunters

SEXUALITY: streight

PLAY BY: ariane.

Opravičujem se ker ne bom pretirano dolga, ampak pišem že drugič opis in napou spim XD

Connor je bil rojen v eni iz med najbolj poznanih družin lovilcev med lovilci. To je bil družinski posel in še najbolj so se osredotočali na demone. Vampirji in volkodlaki so prišli v učni načrt šele pozneje, pri 15-letih, a od pouka niso otroci odnesli nič manj. Vsaj Connor ne.
Nekako ga je delo resnično potegnilo vase, ni bil eden iz med tistih, ki bi zaradi lovljenja demonov zanemarjal svoja čustva. No, vsaj to je sprva mislil. Ko je začel z lovljenjem, je le pomagal svojemu starejšemu bratu Jaredu. Res ni pričakoval kaj posebnega, le vse akr mu je povedal oče, ki ga je mimogrede učil. In vampir, ki ga je videl prvo noč, ga je zaznamoval za vedno. Poznal ga je. Bil je njegov stari prijatelj Mike in on ga je moral ubiti.
Takrat je začel gledati na stvari iz drugačnega kota. Če bi Jared postal vampir bi ga moral ubiti, a bi zmogel? Postal je veliko bolj zaščitniški, čeprav je bil mlajši bratec. Njegov brat je izginil iz njegovega življenja, ko je dopolnil 21 let. In Connor pri rosnih 19ih je moral začeti sam hoditi na love.
Sprva je bilo zelo težko. Imel je fizično moč, znal se je boriti, a ko je gledal pošastim v oči..vsi so bili včasih ljudje. Skoraj vsi, seveda.
A presenetljivo je ubijanje kmalu postalo le rutina, nekaj samoumevnega. In ko je postal resnično dober je končno našel čas za druge stvari.
Dekleta, zabavanje, alkohol. Nikoli se še ni napil in ve zakaj se ne sme. A znjim lažje otopi čustva in misli ter zavedanja, da življenje njegovo nikoli ne bo normalno. S tem se mu je zdelo kot, da je dosegel pravo stopnjo lovca. Če si bo našel ženo, bo verjetno tudi sama v tem poklicu in ves čas bi se bal, da bi se ji kaj zgodilo. Ves čas bi bil paranoičen. In zato si tega ni smel privoščiti. In z zlaganim nasmeškom na obrazu sedaj stopa naprej po svetu.
Seveda je zabaven in super oseba za pogovor, a ko se dokoplješ bližje, lahko vidiš, da tudi njegova popolna maska kdaj pa kdaj razpade.
In še to, da ne pozabim. Je vrste lovca an katerega se lahko obrnete, če bi rabili ponarejene izkaznice, značke,.. to se je naučil od mati, ki je včasih delala kot agentka in se marsičesa naučila.






Moje ime je Ariana, jap. Stara sem 14, skoraj 15 let in obsedena sem z 1D, Paramore, Little Mix, Supernatural, Demi in miley, SOAD, SWS, PTV, BVB,.. Uglaunem čudna sem XD ali random karkoli pač vzamete. Sem dokaj zadržana oseba v javnosti, ker se skoraj ne znam pogovarjati z ljudmi, ki jih ne poznam dobro. A prisežem, da sem super osebca če smo prijateljici (egoist much?). Ampak po netu se mi zdi kt da use vas k RPGjate poznam že sto let ^^ Ummm...obožujem slončke, žirafe, delfine in omg želvice. Torej ekr geldam film Ultraviolet niti nimam nwm kok ačsa, da se opisujem tukaj na dolgo in plus želim čimprej končati, da sem anto lahko sprejeta ^^ So bye bye. če avs kaj zanima veste kje me anjdete. Na vse odgovarjam.
ty sophia
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

connor winchester Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: connor winchester   connor winchester Icon_minitimeNed Avg 11, 2013 10:42 pm


connor winchester Uzuintitled-1
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
 
connor winchester
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» connor winchester

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: JUST CLOSE YOUR EYES, THE SUN IS GOING DOWN :: 
and it's peaceful in the deep
 :: 
sprejeti opisi
-
Pojdi na: