KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
connor winchester Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Stafftext
connor winchester Lilithconnor winchester Kaylegh


connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Newstext01
we are open!!!

connor winchester Demon connor winchester Demon-copy connor winchester Demon

connor winchester Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 connor winchester

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
connor winchester
hunter
hunter
connor winchester


Število prispevkov : 7
Join date : 11/08/2013
Age : 25
Kraj : shadowland

connor winchester Empty
ObjavljaNaslov sporočila: connor winchester   connor winchester Icon_minitimeNed Avg 11, 2013 7:23 pm

   
AGE: 26 / 2169

GROUP: demon, used to be a hunter

SIDE: dark, used to be on the good one (but sometimes he makes an exception if the prize is good enough)

FAMILY: were killed, brother unknown

SEXUALITY: streight

PLAY BY: ariane.

Connor prihaja iz poznane družine, ki je žal pred leti končal svoj rod in Connor je edini preživeli, čeprav ne v pravi obliki. Družina je bila družina lovcev in tako se je kot mlad deček uril za pravega lovca, takega kot je bil njegov oče. Imel je tudi starejšega brata Jadena, a ta nikakor ni bil za posel in je pri osemnajstih pobegnil od doma. Družinski posel je padel na Connorjeva ramena.
Pri triindvajsetih je bil eden iz med najboljših ubijalcev tistega časa in pri tem bi tudi ostal, če mu ne bi umrla mati. Če ne bi bila ubita. Jaden ni prišel na pogreb, izguil je vse stike z družino. Policija je morilca iskala zamanj in tudi Connor ni odlašal. Presenetilo ga je, da je bil morilec očitno človek.
Navaden, nemaren in nesposoben človek.  Naslednji teden mu je bilo ubito dekle, Jessica. Nista imela resne zveze, čeprav sta bila skupaj okoli dva meseca. A vseeno je bolelo in ga razjezilo. Vedel je kdo je naslednji in zakopal se je v delo in probal najti morilca. Le kako bi lahko bil naavden človek dovolj sposoben zakriti sledi, ki jih ne bi znalo niti nadnaravno bitje.  Primer ga je spravljal ob pamet. Bil je zlomljen. Izgubil je vse in imel je samo še očeta. Brat je izginil in nikoli več ga ni videl.
Naposled je našel moškega, ki je pobijal vse njemu ljubljene. Izkazalo se je, da se je motil. Morilec ni bil človek, ampak demon. Demon s črnimi očmi in vedno samozavestnim ter nadležnim nasmeškom. Ni bil starejši kot 29 let, ko se je spremenil, njegove prave starosti pa ni znal presoditi. Bil je dober in moral je imeti več tisoč let. Najprej je mislil, da je eden iz med originalnih.
Dal mu je ponudbo, da mu obudi mati ter pusti pri miru očeta. A plačati je moral z dušo ali pa se jim je moral pridružiti. Njegova načela so mu narekovala naj ponudbo pusti pri miru. Ko se nekdo vrne, ni več on. A- Le kaj drugega bi lahko naredil, ni smel pustiti očetu, da umre. In pustil je demonu, da ga je ubil. In spremenil ve nega iz med njih.
Sčasoma je pozabil svoje dobre navade, dobro stran, ki jo je premogel. Bil je osamljen in jezen na vso človeštvo in na vse stvore, ki niso spadale vanj. Postal ej zagrenjen in z leti vse bolj mogočen On je bil tisti, ki je ubil svojega stvaritelja. Iz sovraštva do tega kar je postal.
Ni vedel zakaj je tist demon tvegal vse kar je poznal, da je njega spravil na njegov stran. Zavedal se je, da bi še vedno lahko pobijal nadnaravna bitja in imel bi ogromno prednost saj se je za to uril vso otroštvo.
Čakala ga je naloga in ni vedel kaj je le ta bila. A vedel je, da so temne sile imele razlog, da so si ga vzele.  Sčasoma je začel delati stvari primerne za njegovo novo raso, ki so ga zabavale. Ubijal je. Jemal duše, sklepal posle. Najraje je izpolnjeval idejo o crossroad demonu, ko človek škatlico s svojo sliko in nekaj drugimi stvarmi zakoplje na križišu. To niti ni bilo potrebno, je bilo pa zabavno gledati tako neumno dejanje.
A še vedno je bil sam. Bil je močan, mogočen, naučil se je spretno uporabljati vse elemente, vdirati v sanje, misli,.. A pozabil je človeški dotik,pozabil je čustva, ki niso bila jeza, žalost in osamljenost.
Zasovražil je vse.





Moje ime je Ariana, jap. Stara sem 14, skoraj 15 let in obsedena sem z 1D, Paramore, Little Mix, Supernatural, Demi in miley, SOAD, SWS, PTV, BVB,.. Uglaunem čudna sem XD ali random karkoli pač vzamete. Sem dokaj zadržana oseba v javnosti, ker se skoraj ne znam pogovarjati z ljudmi, ki jih ne poznam dobro. A prisežem, da sem super osebca če smo prijateljici (egoist much?). Ampak po netu se mi zdi kt da use vas k RPGjate poznam že sto let ^^ Ummm...obožujem slončke, žirafe, delfine in omg želvice. Torej ekr geldam film Ultraviolet niti nimam nwm kok ačsa, da se opisujem tukaj na dolgo in plus želim čimprej končati, da sem anto lahko sprejeta ^^ So bye bye. če avs kaj zanima veste kje me anjdete. Na vse odgovarjam.
ty sophia
Nazaj na vrh Go down
kaylegh
forum god
forum god
kaylegh


Število prispevkov : 316
Join date : 16/03/2013

connor winchester Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: connor winchester   connor winchester Icon_minitimeNed Avg 11, 2013 7:37 pm

connor winchester Uzuintitled-1
Nazaj na vrh Go down
 
connor winchester
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» connor winchester

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BUT ALL THAT'S DEAD AND GONE AND PASSED TONIGHT :: 
now i am under
 :: 
opisi
-
Pojdi na: