KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
scarlett & marcial Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

scarlett & marcial Demon scarlett & marcial Demon-copy scarlett & marcial Demon

scarlett & marcial Stafftext
scarlett & marcial Lilithscarlett & marcial Kaylegh


scarlett & marcial Demon scarlett & marcial Demon-copy scarlett & marcial Demon

scarlett & marcial Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

scarlett & marcial Demon scarlett & marcial Demon-copy scarlett & marcial Demon

scarlett & marcial Newstext01
we are open!!!

scarlett & marcial Demon scarlett & marcial Demon-copy scarlett & marcial Demon

scarlett & marcial Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 scarlett & marcial

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
melody lyons
wizard
wizard
melody lyons


Število prispevkov : 21
Join date : 31/03/2013

scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitimeSre Apr 03, 2013 4:54 pm

This is for Marical Belov;*
note: yeah, ni nevem kaj i know.


    Marcial Belov, v našem mestu? A me zafrkavate? To nikakor ne morem dopustiti! Nad novico Scarlett ni bila preveč navdušena, čeprav bi marsikomu ugajalo imeti v Shadowlandu tako razvpitega lovca. Ampak ne Scarlett. Prav ona ni marala konkurence, saj je hotela biti najboljša v vsem. Bila je ambiciozna mlada ženska in vse to z novim osebkom v njenem mestecu ji ni kaj preveč dišalo. Hotela se ga je znebiti za zmeraj. Tako je s pomočjo uroka sledenja opazila, da se le-ta nahaja ob ruševinah v gozdu. Nenavadna izbira kraja, ampak prav priročna. Tam se ga bo znebila, pregnala iz mesteca, da ji ne bo noben več stal na poti. Tako se je odpravila z največjimi upi ravno tja in ni trajalo dolgo, preden ga je zagledala. Že od daleč se je videlo, da je izkušen in leta izkušen so na njem pustila tudi nekaj posledic. Kakorkoli, Scarlett se mu je pogumno približala in se ustavila direktno pred njim. Bila je neustrašno dekle in še tako večja oseba od nje je ni mogla prestrašiti. Zazrla se mu je direktno v oči, ter končno izustila: "Mislim, da si v Shadowlandu skrajno nezaželen, tako da je najbolje da se pobereš od tod za vedno." Ni ovinkarila, saj je hotela z njim čim prej opraviti. Le kaj pa ji bo naredil? Za posledice se ni menila, zato je še dodala: "Nočem, da mi drugi ljudje skačejo v lase, pa čeprav so že ne vem kako izkušeni." Kar malo izzivalno ga je pogledala, pri tem prekrižala roke na prsih, ter čakala na njegov odgovor.
Nazaj na vrh Go down
marcial belov
hunter
hunter
marcial belov


Število prispevkov : 26
Join date : 24/03/2013

scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitimeSre Apr 03, 2013 6:26 pm

THIS IS FOR SCARLETT BROOKE
oh i smell jealousy, i can see it in your pretty eyes
V bližini je bil vampir. V bližini sta bila dva vampirja. V bližini so bili trije... V njegovih mislih so se nekako takole kopičili podatki: nejadali so njegove misli in vanje niso spustili nič drugega kot te preklete ponavajajoče se stavke. Včasih je šel na živce še celo sam sebi. In tako si ni mogel pomagati, sledil je svojemu nosu, samo zato, da bi utišal demone v svoji glavi. Ta njegova prirojena lastnost, zmožnost, da lahko zazna vampirja že nekaj kilometrov stran od sebe se je skozi leta in leta izkazala za izjemno uporabno. Nase je navlekel usnjeno jakno in se z dolgimi, a presenetljivo počasnimi koraki odpravila do kraja, za katerega je predvideval, da bo poln teh nadležnih nadnaravnih bitij. Resnično ni bil presenečen, ko ga je njegova vest privedla do ruševin: vamprije je pogosto našel na starih, zapuščenih krajih, krajih, na katere oseba nebi prostovoljno položila noge. S prstnimi blazinicami se je dotaknil kamnitih obokanih stebrov, ki so bili vse, kar je ostalo od nekdaj mogočne zgradbe. In ko se je želel skoncentrirati na tiste preklete krvosese, je za sabo zaslišal glas. Ženski glas. "Bilo bi vljudno, če bi pogovor začela s preprostim pozdravom. Ali pa da bi se, mogoče, predstavila?" je iztisnil skozi zobe in pogledal dekle, ki je stalo ob njem, odločno, kakor da bi se podajalo v najpomembnejšo bitko svojega življenja. Ta misel mu je narisala na obraz komaj opazen nasmeh. "Res? Meni pa se je zdelo, da me ne marajo samo razvajne bogataške riti," je z zadovoljstvom rekel, ugotovil je namreč, da strmi v deklino iz rodbine Brook. "Hej, nič ti nočem. Vsaj zaenkrat ne..." je rekel in skomignil z rameni. In medtem skoraj pozabil na vampirje: zopet se je osredotočil nanje. "Konec koncev pa, saj ne moreš preprosto izgnati vsakogar, ki zamaje tvoj prestol."

Nazaj na vrh Go down
melody lyons
wizard
wizard
melody lyons


Število prispevkov : 21
Join date : 31/03/2013

scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitimeČet Apr 04, 2013 12:42 pm

This is for Marcial Belov;*


    Opazovala ga je s priprtimi očmi, ob njegovem komentarju pa se je namuznila. Rahlo si je razmršila svetle lase, nato pa izustila: "Komu mar če sem vljudna ali nisem. Vljudna sem samo do ljudi, kateri so vredni moje pozornosti, ne pa neznanci, ki so zaljubljeni v svoje delo." Glavo je obrnila levo in desno, saj ji nekaj ni bilo prav.V gozdu, ki je obdajal ruševine, so se zaslišali razni šumi in čeprav ni imela tako zelo dobro razvitih čutov, kot kakšen lovec, je vedela, da ti šumi v gozdu niso naravni. "Če namiguješ na to, da poznaš mojo družino, se očitno zelo motiš. Drugače pa si se očitno zelo zmotil." je skomignila z rameni, ter pogled zopet usmerila proti njemu. In če bi pogledi ubijali, bi se zdaj zgodilo ravno to - Marcial bi kot klada, mrtev padel na tla. "In glej, da mi tudi nikdar ne boš. Čeprav sem ženska in si ti očitno bolj močan od mene, lahko kar hitro sprašim tvojo rit. In zakaj ne bi mogla preprosto vse izgnati? Le glej me." In s temi besedami je Scarlett končala. Bila je precej samozavestno dekle, kar se je lahko slišalo tudi iz njenega govora.
    V naslednjem trenutku, pa so glasovi v gozdu postajali vedno bolj glasnejši in Scarlett se je zazdelo, da je bila s presenetljivo hitrostjo obdana s številnimi vampirji. Enega izmed njih je opazila kako se približuje Marcialu za hrbet, zato je hitro uporabila del svoje čarovnije, ter uporabila moč zemlje, da so se tla pod vampirjevimi nogami udrla in je bil sedaj ujet v pasti. Nekoliko zmedeno je pogledala naokoli in vedela je, da je številčnost vampirjev prevelika, da bi lahko sama opravila z njimi. Zato je pogledala mladeniča pred seboj, ter vprašujoče dvignila obrv. Očitno bosta morala vsaj za nekaj minut sodelovati kot pravi team.
Nazaj na vrh Go down
marcial belov
hunter
hunter
marcial belov


Število prispevkov : 26
Join date : 24/03/2013

scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitimePet Apr 05, 2013 5:11 pm

THIS IS FOR SCARLETT BROOKE
oh i smell jealousy, i can see it in your pretty eyes

"glede na to da si se zapletla v pogovor z mano je mar meni, za začetek. presneto, kako te ljudje lahko prenašajo?!" je rekel in stopil nekaj korakov stran od nje. Šum je postajal tako močan, da bi ga tudi na pol gluh lovec lahko slišal, a Marcial ni vedel kako dobro slišijo čarovniki in si zato niti predstavljati ni mogel če je Scarlett zaznala karkoli ali ne. Ob njegovih besedah se je zamislil, predvsem zato, ker je imela dejansko prav. Res je bil zaljubljev n svoje delo, vsaj na nek način. Pravzaprav bi se bolje izrazili, če bi rekli da je bil odvisen od njega. "Vsak človek mora imeti nekaj rad. Prepričan sem, da tudi ti nisi taka ledena kraljica za katero se izdajaš," je zamrmral in z očmi švihal hor in dol po zaraščenih na po razpadlih stebrih.
"Poznam ugled tvoje družine, vaše notranje težave me pa niti ne zanimajo. Prav tako ne tvoje težave." To je bila na lep način izražena prošnja, naj utihne in ga saj za trenutek pusti pri miru. In njene besede so ga preprosto prisilile do tega, da se je na glas zasmejal. "Prav, prav, se že tresem." V naslednjem trenutku pa se je nekoliko zresnil in jo pogledal. "Ne govori neumnosti, miška. Ne zapravljaj svojih dragocenih besed za prazen nič."
Vedel je, da bodo prej ali slej prišli. In vedel je tudi, da bi bil nanje popolnoma pripravljen, če njegove pozornosti ne bi pritegnilo dekle ob njem. Kakorkoli že, vesel je bil, da ni bila popolnoma nesposobna, kot je sam pričakoval. Saj veste, kaj pravijo: pes ki laja, ne grize. A Brookova deklina ga je presenetila.
Njegov tridesetcentimeterski nož se je zasvetil na utapljajoči svetlobi vzhajajočega meseca, medtem ko se je glava nesrečnega vamprija zakotalila po tleh in je njegov trup nemočno oblešal pod Marcialovimi nogami. Vedel je, kaj mora storiti, ali pa je to veljalo tudi za dekle ob njem... "Miška! Bi bila tako prijazna in korenine prisilila, da se ovijejo okoli nog telih pošasti?" je zakričal in čeprav je vedel, da se jih bodo prej kot slej otresni jim bo vsekakor oteževalo delo.

Nazaj na vrh Go down
melody lyons
wizard
wizard
melody lyons


Število prispevkov : 21
Join date : 31/03/2013

scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 3:46 pm

This is for Marcial Belov;*


    "Ljudje, do katerih sem ponavadi bolj prijazna in me zato lahko prenašajo, so moji prijatelji. Ti pa mi ne pomeniš nič." je preprosto odvrnila, ter skomignila z rameni. Zakaj bi bila prijazna do človeka, ki ga sploh ni poznala in ji je grenil življenje že z njegovo prisotnostjo. "Kdo pa je dejal kaj v zvezi z ledeno kraljico? Seveda mi določene stvari veliko pomenijo, nisem pa z njimi obsedena." se je ponovno oglasila ter pri tem zavila z očmi. Ta lovec je bil več kot očitno preveč zaljubljen v svoje delo, čeprav si je Scarlett morala priznati da tudi sama obožuje svojo magijo. A nekaj je oboževanje in delanje v prid njej, drugo pa je totalna obsedenost. In takšno je bilo njeno mnenje o Marcialu, čeprav je pustila odprto možnost, da se je o njem tudi precej motila.
    "Nisem jaz tista, ki ima težave." mu je na kratko odgovorila, ter tako kot on začela prisluškovati glasovom iz gozda. Stavila je lahko, da jih Marcial sliši mnogokrat bolje kot ona sama, saj je bil kljub vsemu še vedno lovec. "Podcenjuješ ljudi okoli sebe? To se ti lahko še kako povrne." je na koncu dodala, dokler ni popolnoma utihnila.

    Marcial je ob napadu odreagiral kot pravi lovec in Scarlett je morala priznati, da je bil pogled na to pravzaprav veličasten. No, če izpustimo tisto mlako krvi, ki jo je Marcialov nož pustil za sabo ob klanju vampirjev in seveda tudi njihove odsekane glave niso bile kaj privlačne. Ko je zaslišala njegove naslednje besede, bi kar najraje šla k njemu, mu kakšno prisolila, ali pa uporabila moč vetra in ga spravila med zobe vampirjev. "Ne kliči me miška! je zasikala skozi zobe, a ga je kljub temu upoštevala. Tako je s svojo močjo spodbudila korenine, da so se ovile okoli teh pošastih, medtem pa je Marcial opravil svoje delo. Obrnila se je na drugo stran in opazila, da proti njima teče naslednja pošiljka vampirjev, zato je Scarlett tokrat uporabila moč vetra ter jih zadržala na začetku predela med gozdom in ruševinami. A dolgo jih ne bo uspela zadrževati, zato je Marciala, še vedno v svojem elementu, prijela za roko in ga potegnila globlje v notranjost ruševin. "Na drugi strani ruševin je velika jasa in sonce je že visoko na nebu. Stavim, da teli vampirji nimajo svojega magičnega pripomočka, ki bi jih ščitil pred soncem. Ob sončni svetlobi bi se dobesedno scvrli. Samo na drugo stran ruševin morava priti, kar je kar nekaj časa teka, ampak po moje bi nama uspelo. To je verjetno edina možnost, ki nama preostane." Govorila je hitro, kolikor je mogla, da bi mu uspela razločno razložiti svojo zamisel.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





scarlett & marcial Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: scarlett & marcial   scarlett & marcial Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
scarlett & marcial
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» eva & marcial
» marcial belov
» jax & scarlett
» scarlett brooke
» scarlett & chelsey

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BUT ALL THAT'S DEAD AND GONE AND PASSED TONIGHT :: 
now i am under
-
Pojdi na: