KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
karin suzuki Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

karin suzuki Demon karin suzuki Demon-copy karin suzuki Demon

karin suzuki Stafftext
karin suzuki Lilithkarin suzuki Kaylegh


karin suzuki Demon karin suzuki Demon-copy karin suzuki Demon

karin suzuki Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

karin suzuki Demon karin suzuki Demon-copy karin suzuki Demon

karin suzuki Newstext01
we are open!!!

karin suzuki Demon karin suzuki Demon-copy karin suzuki Demon

karin suzuki Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 karin suzuki

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
karin suzuki
human
human
karin suzuki


Število prispevkov : 72
Join date : 20/03/2013

karin suzuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: karin suzuki   karin suzuki Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 9:44 pm

   
AGE: 19

GROUP: human

SIDE: neutral

FAMILY: humans, suzuki

SEXUALITY: bisexual

PLAY BY: jamie chung :3

ne bom začela na samem začetku ko sem se rodila. naj le povem da sem odraščala z normalno družino na normalnem nivoju z denarjem, se šolala kot vsi drugi otroci in, in. začela bom pri selitvi s sestrami, v majhno mesto shadowland. zakaj smo se preselile? dobro vprašanje. sicer tega še sama ne vem, vendar smo vedno sanjarile o potovanju v druge kraje in neko sanjsko mesto kjer bi zaživele na novo. vsaj menim da nas je to prepričalo v selitev. in ko smo že pri samem shadowlandu. ne bi zanikala dejstva da me ta kraj še kako zelo zanima ko izgledajo mnogi prebivalci tako skrivnostni, nekateri sploh ponoči ko odidejo v kakšen gozd, zjutraj pa pridejo izmučeni nazaj. se vam to ne zdi čudno? s sestrama se še kako dobro zavedamo da je s temi ljudmi nekaj narobe, sploh sama menim, čeprav se bo slišalo čudno, da so to nekakšna.. nadnaravna bitja, nadnaravne sile? ah da, že dolgo časa me ni kaj tako zelo privlačilo. od selitve poskušam biti čim bolj neopazna, sploh takrat ko vohunim za ljudmi. prav ste slišali. vohunjenje je meni nekakšen hobi. s tem sem se začela ukvarjati v shadowlandu, ko sem ugotovila da bom za nekaj časa brez poklica. sicer sem ga sedaj dobila, namreč delam kot natakarica v zatohlem baru ki mi ne prav nič diši. vendar kdo ve, koga vse lahko tam spoznaš. srečujem same zanimive ljudi. toliko o meni, selitvi, mestu, mojih zanimanjih in, in. in sedaj ko smo že pri karakterju. hm, kaj pa vem? kot sem prej povedala sem rada neopažena in prekleto, kako težko se je samega opisati. ljudje bi rekli da sem iskrena oseba ki vsakemu pove svoje mnenje pred obraz pa če mu je prav ali ne. nimam skrivnosti, vedno vse povem, vsaj osebam s katerimi se družim. recimo da se mi namesto krvi po žilah pretaka sarkazem, ki je prav tako moj drugi jezik. imam zastavljene cilje in sanje, ki pa jih za čudo nikomur ne izdam in ne, nitit vam jih ne bom. vse ob svojem času. sem odrezava, iščem svoj mini prestol, ter se skrivam po mestu in iščem svoje mirne kotičke. sem izredno čudaška oseba a rada igram popolnico. in uhm, kaj me veseli? s sestrami smo se dobro spoznale z borilnimi veščinami ki mi vsakič znova odlično pomagajo, prav tako se pištola in kakšen nož vedno najdeta v moji torbici.
urška, 14, rpgjam okoli 3/4 leta. menim da je to vse kar bi morali vedeti o meni (:
ty sophia
Nazaj na vrh Go down
kaylegh
forum god
forum god
kaylegh


Število prispevkov : 316
Join date : 16/03/2013

karin suzuki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: karin suzuki   karin suzuki Icon_minitimePon Avg 12, 2013 4:59 pm

karin suzuki Uzuintitled-1
Nazaj na vrh Go down
 
karin suzuki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: JUST CLOSE YOUR EYES, THE SUN IS GOING DOWN :: 
and it's peaceful in the deep
 :: 
sprejeti opisi
-
Pojdi na: