KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
wanted ads Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

wanted ads Demon wanted ads Demon-copy wanted ads Demon

wanted ads Stafftext
wanted ads Lilithwanted ads Kaylegh


wanted ads Demon wanted ads Demon-copy wanted ads Demon

wanted ads Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

wanted ads Demon wanted ads Demon-copy wanted ads Demon

wanted ads Newstext01
we are open!!!

wanted ads Demon wanted ads Demon-copy wanted ads Demon

wanted ads Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 wanted ads

Go down 
AvtorSporočilo
mackenzie donovan
hunter
hunter
mackenzie donovan


Število prispevkov : 37
Join date : 17/03/2013

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: wanted ads   wanted ads Icon_minitimePon Apr 01, 2013 1:07 pm

wanted ads Him
so, tale fant je nesrečna ljubezen moje mackenzie... i hope someone will take it (:
ime je popolnoma vaša odločitev, prav tako kot starost (samo ne ga delat 50 or something like that) . tudi play by, ampak jaz ga nekako še najbolje vidim v dougie poynterju. tudi izbirčna nisem pretirano, ampak če se odločite prevzeti karakter, me plz kontaktirajte po zs - ju glede odločitve o play byu. rasa mora biti pa nujno volkodlak.
and litlle more about history; v bistvu je lahko kakršnakoli, prav tako kakor karakter, potem je pa odvisno od starosti kdaj je on srečal mackenzie. oba sta se zaljubila in on ji je pred zaročno zabavo pač povedal kaj je. pol je pa še ona povedala in na koncu sta bila oba solzna, on je odšel ona ga pa ni več videla. praktično ni pomembno kaj je delal po tistem in zakaj se je vrnil nazaj v shadow land.
za več informacij in vprašanj pa me lahko po zs kontaktirate, prav tako kot v primeru, da se odločite prevzeti lik (:

Nazaj na vrh Go down
mackenzie donovan
hunter
hunter
mackenzie donovan


Število prispevkov : 37
Join date : 17/03/2013

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: wanted ads   wanted ads Icon_minitimeČet Apr 04, 2013 6:38 pm

i've got that werewolf, so that wanted ad can move to archive (:
Nazaj na vrh Go down
 
wanted ads
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» wanted ads

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BUT ALL THAT'S DEAD AND GONE AND PASSED TONIGHT :: 
now i am under
-
Pojdi na: