KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
athena aphrodite morgan Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

athena aphrodite morgan Demon athena aphrodite morgan Demon-copy athena aphrodite morgan Demon

athena aphrodite morgan Stafftext
athena aphrodite morgan Lilithathena aphrodite morgan Kaylegh


athena aphrodite morgan Demon athena aphrodite morgan Demon-copy athena aphrodite morgan Demon

athena aphrodite morgan Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

athena aphrodite morgan Demon athena aphrodite morgan Demon-copy athena aphrodite morgan Demon

athena aphrodite morgan Newstext01
we are open!!!

athena aphrodite morgan Demon athena aphrodite morgan Demon-copy athena aphrodite morgan Demon

athena aphrodite morgan Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 athena aphrodite morgan

Go down 
AvtorSporočilo
athena morgan

athena morgan


Število prispevkov : 1
Join date : 18/08/2013

athena aphrodite morgan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: athena aphrodite morgan   athena aphrodite morgan Icon_minitimeNed Avg 18, 2013 4:40 am

   
AGE: 26

GROUP: human

SIDE: neutral

FAMILY: morgan family

SEXUALITY: straight

PLAY BY: lovely emilia clarke


"hell was never a place. it was people, all along,

oh my dear darling athena....

look at what you've become."


zopet sem tukaj. zopet je pred mano prepad, za mano crna tema. obrniti se kamorkoli nima smisla.
izid je bil zmeraj isti. ne vem, kako to vem. pa vendar, mi je vse skupaj kristalno jasno.

ljubezen. sovraštvo. zavist. dobrota.

mar ni vse isto?

okovi verig me potegnejo nasproti temi, medtem ko me svoboda prepada brez globine vlece v nasprotno smer.

le kaj je to? zakaj je zmeraj isto? zakaj sem smeraj tukaj? kdo me je spravil sem.

ljubezen, ljubezen, ljubezen...


"athena, ne drzni si me pozabiti, niti za sekundo..."

a kaj ko nimam pojma, kdo sploh si.


in nato, se prebudim. potna, zmedena, prestrasena, zaznamovana.
zdi se, kot da se sanje nikoli ne koncajo, a izid je vsakokrat drugacen. vcasih me po vsem skupaj pogoltna tema. spet drugic, najdem dovolj moci, da se izmuznem iz okov in se pozenem v globino prepada. kakrsenkoli izid je ze.
kratko se opišite.
ty sophia
Nazaj na vrh Go down
 
athena aphrodite morgan
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: JUST CLOSE YOUR EYES, THE SUN IS GOING DOWN :: 
and it's peaceful in the deep
-
Pojdi na: