KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
grant van blackwell Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

grant van blackwell Demon grant van blackwell Demon-copy grant van blackwell Demon

grant van blackwell Stafftext
grant van blackwell Lilithgrant van blackwell Kaylegh


grant van blackwell Demon grant van blackwell Demon-copy grant van blackwell Demon

grant van blackwell Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

grant van blackwell Demon grant van blackwell Demon-copy grant van blackwell Demon

grant van blackwell Newstext01
we are open!!!

grant van blackwell Demon grant van blackwell Demon-copy grant van blackwell Demon

grant van blackwell Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 grant van blackwell

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
grant van blackwell
werewolf
werewolf
grant van blackwell


Število prispevkov : 12
Join date : 15/04/2013

grant van blackwell Empty
ObjavljaNaslov sporočila: grant van blackwell   grant van blackwell Icon_minitimeSob Avg 10, 2013 8:51 pm

   
AGE: twenty-eight

GROUP: werewolves

SIDE: the dark side

FAMILY: dead

SEXUALITY: straight

PLAY BY: devin paisley

''nenadoma sem pred seboj zagledal renčeče bitje z ostrimi čekani, katerega podoba se je skrivnostno zlivala z gosto črno temo. zverini je iz oči sijal bes ter želja po ubijanju. hrepenela je po moji krvi. v teh divjih rumeno sijočih očeh sem nekoga prepoznal. ta zver je bila moj sin...''

ja, lahko rečem, da mi oče ni bil moja zadnja žrtev. dolgo sem se bal tega, kar je iz mene privrelo na prav vsako noč polne lune. a sem s težavo spoznal, da si pred resnico ne morem večno zatiskati oči, zato sem našel način kako se z njo sprijazniti po svoje. sedaj pa mi vbistvu ta moja hiba hodi samo še v korist. najprej sem se moral znebiti dejavnika, zaradi katerega bi bil okronan za slabiča, dejavnika, kateri bi me oviral - družina. tako ali drugače nikoli ne bi mogli sprejeti mojega temnega sopotnika. karakterno naj bi veljal za zelo vstrajno, samovšečno ter razvajeno osebo, katera lahko dobi vse, kar ji poželi srce. tako sem si nekoč pred davnimi časi zaželel njo. poznal sem jo že vrsto let, še sam ne vem kako je lahko nisem opazil do tistega dne, ko je nosila tisto prekrasno dolgo rdečo obleko. priznam do dobra sem se pomehkužil ter stisnil rep med noge, punca mi je pač prišla do živega. klical sem jo le petit chaperon rouge. če bi verjel v pravljice, bi rekel da nama je bilo usojeno ostati skupaj za večno. pocukrano rečeno bila sva idealna drug za drugega. idealna drug za drugega, vse dokler nisem spoznal njene družine. bili so eni redkih, katerih edino poslanstvo na tem umazanem svetu je bilo pobijanje takih, kot sem jaz. seveda so ji pri priči oprali možgane in ji o meni podali eno najbolj groznejših predstav. kljub temu, da brez zadržkov vsako polno luno pretakam kri nedolžnih ljudi, njej nikoli ne bi storil nič žalega. kaj naj rečem? ni me poslušala. tudi priložnosti sploh nisem dobil. bil sem besen, razočaran, prizadet, osamljen... tistega dne sem ji sledil v gozd. še zdaj pomnim - nosila je svoj najljubši rdeči pulover. za večerjo sem pospravil nič kaj prida staro ženico - babico, katera jo je naščuvala proti meni. stavim, da vsi poznate pregovor maščevanje je sladko. ostala mi je le še ona. ob pogledu na mojo 'pravo podobo' je le nemo obstrmela. če me spomin ne vara se je iz njenih ust zrušil plaz predsodkov, obsodkov ter kletvic prežetih s obupanim šibkim kričanjem, po licih pa so ji neustavljivo tekle solze. ker nisem čista brezsrčna počast je nisem mogel ubiti. nisem bil zmožen ubiti svoje družice, sorodne duše, ljubezni, sem ji naredil nekaj mnogo hujega. podaril sem ji leta peklenske agonije. potreben je bil le en preprost ugriz. tako sem iz svoje ljubljene drage naredil sebi enako pošast. vem, precej sebično od mene. kot ste že najverjetneje ugotovili tudi moja zgodba nima srečnega konca. odšla je. vem, da je med nama vez, privlačnost katera nikoli ne bo pretrgana, katera bo mojo malo rdečo kapico vedno znova pripeljala nazaj k velikemu hudobnemu volku. shadowland - vrjemite legendi, bojte se volka.

''...skozi um mi švigajo le delčki tega grozljivega dogodka. še vedno lahko čutim, kako mi neusmiljeno trga meso. vedel sem, da se bliža moj konec. ne bojim se smrti, najhuje mi je na znanje, da nikoli ne bo obžaloval občutka zadovoljstva ter veselja, ko sem izdahnil svoj zadnji dah, ko je moje srce za večno prenehalo biti. ta zver je bila moj sin!''
emmeline is the alias, she is seventeen years old female with -/+ 4 years rpg experience and you can contact her via PM!
ty sophia
Nazaj na vrh Go down
kaylegh
forum god
forum god
kaylegh


Število prispevkov : 316
Join date : 16/03/2013

grant van blackwell Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grant van blackwell   grant van blackwell Icon_minitimeSob Avg 10, 2013 8:54 pm

grant van blackwell Uzuintitled-1
Nazaj na vrh Go down
 
grant van blackwell
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: JUST CLOSE YOUR EYES, THE SUN IS GOING DOWN :: 
and it's peaceful in the deep
 :: 
sprejeti opisi
-
Pojdi na: