KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
mnenja Welcometext01
dobrodošli v shadowland! kraj daje vtis povsem običajnega ameriškega mesteca; voden je s strani župana ter mestnega sveta, ima svojo bolnišnico, policijsko postajo, nakupovalni center, številne pube, restavracije ter cerkev v kateri se verneži vsako nedeljo zberejo pri sveti maši. vendar pa kljub navidezni običajnosti ne gre zanemariti dejstva, da se vsaj enkrat mesečno najde truplo, ki je bilo bodisi raztrgano na koščke, bodisi brez vse krvi, ali pa ubito na način ki že nekoliko meji na nemogoče. prav tako bi bilo potrebno poudariti, da razni nenavadni oziroma skoraj neverjetni dogodki tu niso nobena redkost, izginotja pa se v shadow land dogajajo veliko pogosteje kot kjerkoli drugod. tujci so prava redkost, če pa že pridejo pa so v večini primerov nadnaravna bitja, ki so končno našla raj na zemlji.

mnenja Demon mnenja Demon-copy mnenja Demon

mnenja Stafftext
mnenja Lilithmnenja Kaylegh


mnenja Demon mnenja Demon-copy mnenja Demon

mnenja Statistictext01
races members free spots
werewolves #0 #0
wizards #0 #0
vampires #0 #0
humans #0 #0
hunters #0 #0

mnenja Demon mnenja Demon-copy mnenja Demon

mnenja Newstext01
we are open!!!

mnenja Demon mnenja Demon-copy mnenja Demon

mnenja Chatboxtext01
do not advertise. let's chat without spamm!

 

 mnenja

Go down 
+4
kaylegh
mackenzie donovan
lilith
melody lyons
8 posters
AvtorSporočilo
melody lyons
wizard
wizard
melody lyons


Število prispevkov : 21
Join date : 31/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Mar 31, 2013 9:55 pm

let me be first(: forumček mi je ful všeč, zasnova je amazing (ena boljših kar sem jih prebrala). všeč mi je tudi, da ne more vsak postat hybrid, demon ali pa angel, ker potem bi vsi navalili na to in nebi bilo več tako zelo zanimivo. drugače pa je tudi grafika amazing, mogoče edino me header ne privlači tolk, ampak ni panike(: tko da upam da bo forum uspešen;*
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Mar 31, 2013 11:14 pm

well, thank you very much mnenja 2007387110. in ja, se strinjam da header ni ravno najbolj posrečen izdelek - iz foruma bo romal takoj, ko mi uspe ustvariti kaj boljšega. :p
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
mackenzie donovan
hunter
hunter
mackenzie donovan


Število prispevkov : 37
Join date : 17/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimePon Apr 01, 2013 1:00 pm

forum je res odličen, skin je amazing, zasnova pa še bolj, pa to, da pač ne mora biti vsak hibrid in angel in demon in da so omejena mesta. meni je sicer header zelo všeč, ampak mi je bil lepši preden so se tisti vampirski zobje pojavili na zgornjem desnem robu mnenja 1281958520
Nazaj na vrh Go down
kaylegh
forum god
forum god
kaylegh


Število prispevkov : 316
Join date : 16/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimePon Apr 01, 2013 3:02 pm

    oh, hvala ti (: header bo itak prišel na novo, vseeno pa se bo morda kaj dalo narediti, da se bodo tisti zobje umaknili :p
Nazaj na vrh Go down
marcial belov
hunter
hunter
marcial belov


Število prispevkov : 26
Join date : 24/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimePet Apr 05, 2013 4:37 pm

fyi: ikonici za Ni novih objav [priljubljenih] in Nove objave [priljubljene] sta enaki in jah ne opazi se kje je nova objava in kje ne. to biti moteče (:
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 12:49 pm

    o pa res Embarassed. že popravljam, hvala za opozorilo :p
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
echo
forum god
forum god
echo


Število prispevkov : 12
Join date : 06/04/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 1:04 pm

    (i know, i'm not even accepted) kakorkoli, bom kmalu napisala opis ampak me je nekaj zmotilo, pa bi rada da veste - volkodlaki v množini so res werewolves, v ednini pa je werewolf (: ker imate v stopnjah če se prav spomnim narobe napisano in mogoče še kje. ne razumite me narobe, forum je sicer super, zasnova krasna in vse, samo to me je mičkeno zmotilo^^ in hja grafika mi tudi ni tako všeč, ampak nima veze. se pa lahko obrnete name če rabite karkoli grafičnega, lahko naredim header, podforumske, stopnje, skratka skoraj karkoli :3
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 1:10 pm

ah ja in se je našla še pravopisna napaka :p. hvala za opozorilo, se bom potrudila popraviti v najkrajšem možnem času. glede grafike pa, zanjo je šlo ogromno časa, vendar pa je na žalost pač tako da nisem ravno ne vem kakšen profesionalec in je to vse, kar mi je uspelo spraviti skupaj :p. in seveda če si pripravljena pomagati pri grafiki, bom tvojo ponudbo sprejela takoj pri prvi prenovi.
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
echo
forum god
forum god
echo


Število prispevkov : 12
Join date : 06/04/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 1:15 pm

    saj ni tako hudo, je pa boljše da popravite (: hej, res nisem nameravala žaliti ali omalovaževati vašega dela, verjemi mi da te totalno razumem, grafika je dokaj zahtevna stvar in ti popije živce -.- tako da res nič narobe, saj drugim je gotovo všeč^^ kakorkoli, komot me lahko ponucate pri prenovi pa se bom potrudila po najboljših močeh :3 ker imam že precej izkušenj s tem^^
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeSob Apr 06, 2013 1:32 pm

evo, je že popravljeno. glede drugega dela pa; tega ni nihče vzel kot žalitev. tvoja pomoč pa je vsekakor dobrodošla.
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
mackenzie donovan
hunter
hunter
mackenzie donovan


Število prispevkov : 37
Join date : 17/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 10:37 am

meni se sicer zdi, da je grafika odlična, ampak whatever (:
pa še en predlog z moje strani; mogoče bi lahko forum oglaševali na kakšnem drugem forumu, recimo na picture to burn, da bi pridobili več članov,
Nazaj na vrh Go down
karin suzuki
human
human
karin suzuki


Število prispevkov : 72
Join date : 20/03/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 11:25 am

    hm, si bom dovolila z evo odgovoriti, namesto kaylegh {upam, da te ne moti.}
    hja, bomo. hvala za predlog. sem čisto pozabila, da bi tudi tam lahko oglaševali. če imaš še kakšen predlog za forume, piši meni {kaylegh} na pm. (:
Nazaj na vrh Go down
erik thean taylor

erik thean taylor


Število prispevkov : 2
Join date : 21/04/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Apr 21, 2013 10:39 am

    well, okej jst niti še nism opisa napisala tko da, pff, ampak useen haha, glede podpisov. piše v pravilih se mi zdi (vem da piše nekje, sam nevem kje) da so sam morajo biti prave mere, ampak useeno jih ne prikaže če daš, tko da (;
Nazaj na vrh Go down
lilith
forum god
forum god
lilith


Število prispevkov : 353
Join date : 07/02/2013
Age : 27

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Apr 21, 2013 10:42 am

yes i know, in po pravici povedano nimam pojma kje je težava. vse je pravilno nastavljeno ampak jih še vedno ne pokaže. bom še enkrat preverila.
Nazaj na vrh Go down
https://gravity-hurts.slovenianforum.com
erik thean taylor

erik thean taylor


Število prispevkov : 2
Join date : 21/04/2013

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mnenja   mnenja Icon_minitimeNed Apr 21, 2013 10:43 am

    aha okej. očtino je neka težava, se je tut meni že zgodilo to haha nevem (; upam da bo šlo, ker bi blo super.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» mnenja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: BUT ALL THAT'S DEAD AND GONE AND PASSED TONIGHT :: 
now i am under
-
Pojdi na: